Договір постачання електроенергії

 1. Крок перший – пропонуємо ознайомитись з типовою Публічною комерційною пропозицією ТОВ «ХІМ-ТРЕЙД»
 2. ТОВ «ХІМ-ТРЕЙД» не обмежується типовою комерційною пропозицією, ми пропонуємо Вам індивідуальні умови постачання — співпрацю за індивідуальним графіком оплати та індивідуально погодженими цінами(тарифами) на електричну енергію. Для цього пропонуємо Вам заповнити Опитувальний лист, зателефонувати за номерами: (044) 536-56-96.
 3. Крок третій- необхідно заповнити Заяву на постачання електричної енергії та надіслати її за дресою
 4. Крок четвертий – Комплаєнс.
 5. Перелік документів необхідних для передачі щодо підписання договору Ви можете знайти за посиланням: Перелік документів для укладення договору постачання електричної енергії для непобутових споживачів.

 6. Крок п’ятий- Оформлення договірних відносин
 7. Договір підписується протягом трьох робочих днів з дня наступного за днем отримання заяви на постачання електричної енергії споживачу та заповненого опитувального листа, якщо Вам не буде повідомлено про невідповідність критеріям обраної комерційної пропозиції.

  Після погодження умов постачання, наші фахівці нададуть Вам проект Договору про постачання електричної енергії для узгодження всіх деталей та умов.

  З проектом Договору про постачання електричної енергії Ви можете ознайомитися за посиланням.
  З проектом Договору про тимчасове постачання електричної енергії без засобів обліку Ви можете ознайомитися за посиланням.
  З проектом Договору про спільне використання технологічних електричних мереж Ви можете ознайомитися за посиланням.
  З проектом Договору про технічне забезпечення електропостачання споживача Ви можете ознайомитися за посиланням.
  З проектом Змін до Договору про постачання електричної енергії щодо припинення-відновлення продажу (постачання) електричної енергії Ви можете ознайомитися за посиланням.
  З проектом Типового договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг Ви можете ознайомитися за посиланням.

  Перелік документів для укладення договору